Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Start arrow ŻYCIE PARAFII arrow Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia parafialne na 3 Niedzielę Adwentu 14.12.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Całodzienna adwentowa spowiedź święta w naszym kościele będzie w poniedziałek 22.12. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji dobrego przeżycia spowiedzi świętej przez jak największą liczbę parafian. Prosimy także o dobre przygotowanie się do tej spowiedzi. Rachunek sumienia można znaleźć na internetowej stronie naszej parafii, wydrukowany można zabrać od ministrantów rozprowadzających prasę.
Czytaj całość

Ogłoszenia parafialne na 2 Niedzielę Adwentu 7.12.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Jutro uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w naszym kościele będą o 6:05, 8:00, 12:00, 18:30 i 19:30 w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego tzw. „trydencka”. Nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej, ale bardzo zachęcamy wszystkich, by przyszli do kościoła. Msza Święta o 18:30 będzie odprawiona w intencji wspólnoty różańca rodziców za dzieci. Zachęcamy do przystąpienia do tej wspólnoty.
Czytaj całość