Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Start arrow ŻYCIE PARAFII arrow Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia parafialne na 16 Niedzielę Zwykłą 20 lipca 2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 1. Nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele o godz. 20:30. Jutrznia w dni powszednie o godz.7:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przypominamy, że w lipcu nie ma w naszym kościele w niedziele Mszy świętej o godz. 17:00. W dni powszednie nie ma Mszy Świętych o godz. 7:00, jest rozdzielana Komunia Święta. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko po popołudniu.

Czytaj całość

Ogłoszenia parafialne na 15 Niedzielę Zwykłą 13 lipca 2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
1. Dzisiaj kolejny dzień Fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 20:00.
2. W środę wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.
3. Przypominamy, że w lipcu nie ma w naszym kościele w niedziele Mszy Świętej o godz. 17:00. W dni powszednie o godz. 7:00 jest rozdzielana Komunia Święta.
Wyjątkowo o 7:00 odbędzie się Msza w piątek 18 lipca – dla wyjeżdżających na spływ kajakowy.
W lipcu biuro parafialne jest czynne tylko popołudniu.
4. Rodziców nowonarodzonych dzieci prosimy, by nie odkładali terminu chrztu
świętego. Dziecko należy ochrzcić w ciągu miesiąca po narodzeniu. Przed chrztem rodziców i chrzestnych obowiązują trzy katechezy. Dwie z nich można odbyć jeszcze przed narodzinami dziecka.
5. Trwają parafialne półkolonie dla dzieci ze szkół podstawowych. Zapisy na kolejny turnus dzisiaj po Mszy świętej o 9:30 i 11:00. Nie ma opłat za udział w półkoloniach. Półkolonie mogą działać dzięki ofiarom składanym do skarbony św. Antoniego. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają dzieło półkolonii a także pomagają najbiedniejszym naszej parafii swoimi ofiarami.
6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na inwestycje parafialne.