Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Start arrow ŻYCIE PARAFII arrow Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia parafialne na 26 Niedzielę Zwykłą 28 września 2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 W tym tygodniu w liturgii:
- jutro przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Bardzo zapraszamy na uroczystą Mszę świętą wieczorną o 18:30, po niej przejdziemy pod pomnik św. Michała Archanioła na wspólną modlitwę.
- w środę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki misji;
- w czwartek św. Aniołów Stróżów. Jest to patronalne święto naszego parafialnego przedszkola
Czytaj całość

Ogłoszenia parafialne na 25 Niedzielę Zwykłą 21.09.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
  W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele wygłosi ks. Wojciech Mueller postulator procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego ks. Aleksandra Woźnego. Po Mszach Świętych będzie można nabywać książki z rozważaniami ks. Woźnego.
W poniedziałek za tydzień przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Już dzisiaj zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą wieczorną.
Czytaj całość