Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Start arrow ŻYCIE PARAFII arrow Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia parafialne na uroczystość Chrystusa Króla 23.11.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 Dzisiaj święcimy opłatki, które młodzież będzie roznosiła po domach naszych parafian tylko i wyłącznie w przyszłą sobotę 29.11 od godz. 10:00 do godz. 14:00. Każdy z młodych będzie w wyposażony w pisemne upoważnienie wystawione przez parafię, zapieczętowaną skarbonkę i nowy numer w tym roku pisma Duszpasterstwa Młodych naszej parafii. Roznosiciele opłatków bez tych znaków i przychodzący w innych terminach nie są przysłani przez parafię. Ofiary złożone przy odbiorze opłatków przeznaczymy na potrzeby naszej parafii – budowę bocznego ołtarza w naszym kościele. Młodzież chętną do roznoszenia opłatków prosimy o kontakt z ks. wikariuszem Marcinem.
Czytaj całość

Ogłoszenia parafialne na 33 Niedzielę Zwykłą 16.11.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Akademia Tradycja i Przyszłość zaprasza w sobotę, 22 XI 2014 w godz. 10.00-15.00 na WYKŁAD OTWARTY:

Sławomir Skiba, Prakseologia cywilizacyjna: Źródła kryzysu cywilizacji zachodniej i jego przejawy w Polsce. Rewolucja kulturalno - cywilizacyjna i jej narzędzia: media, sztuka, edukacja. Jaka moralność w działalności publicznej? Rehabilitacja cnót – warunek skuteczności w walce cywilizacyjnej Liturgia – źródło siły, by iść pod prąd. Rola katolików w walce cywilizacyjnej.

Wykład w domu parafialnym w świetlicy.

Czytaj całość