Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Start arrow ŻYCIE PARAFII arrow Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia duszpasterskie
Ogłoszenia parafialne na 33 Niedzielę Zwykłą 16.11.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Akademia Tradycja i Przyszłość zaprasza w sobotę, 22 XI 2014 w godz. 10.00-15.00 na WYKŁAD OTWARTY:

Sławomir Skiba, Prakseologia cywilizacyjna: Źródła kryzysu cywilizacji zachodniej i jego przejawy w Polsce. Rewolucja kulturalno - cywilizacyjna i jej narzędzia: media, sztuka, edukacja. Jaka moralność w działalności publicznej? Rehabilitacja cnót – warunek skuteczności w walce cywilizacyjnej Liturgia – źródło siły, by iść pod prąd. Rola katolików w walce cywilizacyjnej.

Wykład w domu parafialnym w świetlicy.

Czytaj całość

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 9.11.2014 r. P. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 1. Nieszpory dzisiaj o 16:30. Różaniec za zmarłych z czytaniem wymienianek od poniedziałku do soboty o 18:00.
2. We wtorek w liturgii przypada wspomnienie św. Marcina. Jest to także Dzień Niepodległości naszej Ojczyzny. Zapraszamy zwłaszcza na Mszę Świętą o 12:00, która będzie odprawiona na za Ojczyznę. Składka ze mszy Świętych 11.11 będzie na Stolicę Apostolską.
Czytaj całość