INTENCJE MSZALNE (17 – 23.11.2019)

 

NIEDZIELA (17.11) 

18.30

-

+

Zmarli z rodziny Frątczaków, Grupińskich, Kołochów

8.00

-    

 

Za parafian

9.30

-

+

Stanisława Czajka (33r.śm.)

11.00

-

+

Feliks, Stanisława, Maria, zmarli z rodziny Kujawów, Jan Muszyński

12.15

-

+

Leon (18r.śm.), Stanisław (47r.śm.), zm. z rodz. Chęcińskich 

i Kralów

16.00

   

chrzest święty bez Mszy świętej w starym rycie

16.30

-

 

Nieszpory

17.00

-

 

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławień- stwo Boże, opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina  (od kręgu domowego  Kościoła)

18.30

-

+

Piotr Kwoczala

21.00

-

+

W intencji zmarłych z rodziny Wesołek i Kubasiak

PONIEDZIAŁEK (18.11) – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy 

7.00 

-

 

O uzdrowienie duszy i ciała

7.30

-

 

Jutrznia

8.00

-

+

Wojciech i Zygmunt Kasprzak

11.00

-

+

Maria Szareyko (pogrzebowa)

12.00

-

+

Marianna i Czesława Ziomek

18.00

-

 

Wymienianki

18.30

-

+

Krystyna, Kazimierz, Andrzej Rychlewscy, Emilia Kupidura

WTOREK (19.11)

7.00

-

 

Z prośbą o nawrócenie Dawida

7.30

-

 

Jutrznia

8.00

-

+

Feliks Gzyl

12.00

-

+

Teodozja, Henryk Żarczyńscy, Mirosława Michalak

18.00

-

 

Wymienianki

18.30

-

 

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą
o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza
( od pań z Margaretki)

 ŚRODA (20.11) – św. Rafała Kalinowskiego  

7.00

-

 

Dziękczynno-przebłagalna z prośbą o potrzebne łaski dla Rafała
i jego bliskich

7.30

-

 

Jutrznia

8.00

-

+

Pelagia, Marian Bielerzewscy

       

12.00

-

+

Maria Okoniewska zm. z rodziny Kapuścińskich

18.00

-

 

Wymienianki

18.30

-

+

Kazimiera Stawicka (6r.śm.) i zmarli z rodziny

CZWARTEK (21.11) – Ofiarowanie NMP

7.00

-

 

Za Kościół i potrzebne łaski dla papieża Franciszka

7.30

-

 

Jutrznia

8.00

-

+

Za zmarłych z rodzin Łucji i Władysława Reiser

       

12.00

-

+

Roman Kazimierczak (5r.śm.), Anna Klamecka (19r.śm.), Tadeusz Lisiak (5r.śm.)

       

18.00

-

 

adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań

18.30

-

+

Józef, Helena Pikosz, Wiesława Czechowska (1r.śm.)

 

PIĄTEK (22.11) – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

7.00

-

 

W intencji Janusza o wypełnienie woli Bożej

7.30

-

 

Jutrznia

8.00

-

+

Paweł Dziekan

12.00

-

+

Helena Sypniewska

15.00

-

 

Godzina Miłosierdzia Bożego

       

18.30

-

+

Zbiorowa za zmarłych

 

SOBOTA (23.11) 

7.00

-

+

Mirosław Olejniczak

7.30

-

 

Jutrznia

8.00

-

+

Katarzyna, Franciszek Budzińscy, Zofia, Antoni Kosowscy

12.00

-

 

Dziękczynno-błagalna

12.45

-

 

chrzest święty 

16.30

-

 

chrzest święty bez Mszy Świętej

17.00

-

 

adoracja i sakrament pokuty

18.30

-

+

Urszula, Zygmunt, Janina Gerhard, Sebastian i zmarli z rodziny