Grupy duszpasterskie

parafii Maryi Królowej w Poznaniu

Chór Aniołów podczas jasełek w domu parafialnym.

Zaprasza do wspólnego śpiewania wszystkie dzieci w wieku od 5 do 13 lat
próby śpiewu: soboty - 10.00-10.45 w domu parafialnym.
chór wzbogaca liturgię mszy św. dla dzieci w niedzielę o godz. 11.00

"Chór Aniołów" to zespół dziecięcy, którego głównym celem jest oprawa muzyczna Mszy Św. dla dzieci w parafii Maryi Królowej w Poznaniu przy Rynku Wildeckim. W chórze śpiewają - całkiem dobrowolnie! - dzieci w wieku od 5 do 13 lat, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Raz w tygodniu, w sobotę spotykamy się na próbie, która trwa 45 minut i wtedy uczymy się nowych utworów, powtarzamy te, które już znamy, modlimy się we wszystkich intencjach, staramy się też pamiętać o urodzinach dzieci śpiewających z nami.

Dzieci zapytane kiedyś, dlaczego chodzą na próby, odpowiedziały, że chodzą, bo lubią śpiewać. Staramy się, by śpiew był jednocześnie modlitwą. Nie na darmo św. Augustyn powiedział: "Kto śpiewa, modli się dwa razy."

Strona internetowa Chóru Aniołów.

Grupy duszpasterskie przegląd

  • Domyślnie
  • Tytuł
  • Data
  • Losowo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem