1. W czwartek, w czasie Mszy Świętej o 17:00 ks. bp Grzegorz Balcerek udzieli 28 młodym naszej parafii sakramentu bierzmowania. Młodzież jest atakowana różnymi pokusami, złem, nieczystością, niewiarą. Pomóżmy im naszą modlitwą, by otworzyli serca na działanie Ducha Świętego. 
  2. W Wielkim Poście bardzo zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Uczestnicząc w nich mamy możliwość zyskania odpustu zupełnego. Gorzkie Żale w niedziele o 16:00 i o 19:20 dla młodzieży. Droga Krzyżowa w piątek: dla ogółu parafian o 11:30 i 18:00; dla małych dzieci o 10:00; dla dzieci szkół podstawowych o 17:30. 
  3. Wielkopostny list ks. Proboszcza zostanie przekazany do mieszkań Parafian przed niedzielą 7 marca. List pasterski Księdza Arcybiskupa czytany dzisiaj w kościołach naszej archidiecezji, w naszej parafii, ze względu na rekolekcje, przeczytamy w następną niedzielę. 
  4. Rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy do kościoła na katechezę z ks. Proboszczem w środę o 8:30 lub o 19:30.
    W sobotę o 15:30 Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego.
  5. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. 
  6. Nasze parafialne przedszkole św. Aniołów Stróżów rozpoczęło zapisy dzieci na przyszły rok szkolny. W sobotę, 27 lutego, przedszkole organizuje drzwi otwarte. Zapraszamy do kościoła na 10:00. Informacje można znaleźć na stronie internetowej i w przedszkolu. 
  7. Od dzisiejszej niedzieli nie będzie dodatkowej Mszy Świętej o 15:00. Dzisiaj transmisja internetowa z naszego kościoła: Msze Święte o 11:00, 12:15 i 17:00 oraz Gorzkie Żale o 16:00. 
  8. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy ofiarami składanymi w kościele  i wpłacanymi na konto utrzymują naszą parafię. Niech Bóg wynagrodzi i wróci każdy dar wiele razy! W przyszłą niedzielę w całej Polsce, dodatkowa składka do puszek na dzieła misyjne. 
  9. Komunikat Kurii: Jutro przypada święto Katedry św. Piotra. Z okazji tego święta, o godz. 18.00 odbędą się w Katedrze Poznańskiej uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego. Do udziału w Nieszporach serdecznie zapraszamy szczególnie wszystkich Profesorów i innych Pracowników Akademickich miasta Poznania.

O, mój Jezu, w Krwi z ran Twoich,  obmyj duszę z grzechów moich!

Gorzkie Żale w niedziele o 16:00 i 19:20

Drogi Krzyżowe w piątki o 10:00 – dla małych dzieci; 17:30 – dla dzieci; 11:30 i 18:00 – dla ogółu parafian 

Zapraszamy! UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem