1. Dzisiaj i jutro w naszym kościele będzie 11 Mszy Świętych o: 7:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 14:00, 15:00, 17:00, 18:30, 20:00 i 21:00. Zapraszamy wszystkich do kościoła – nic nie zastąpi osobistego udziału w Eucharystii. W kościele mogą przebywać 33 osoby, ale będą otwarte drzwi środkowe i będzie możliwość uczestnictwa stojąc na zewnątrz.
  2. Jeśli nie uda się komuś dotrzeć do kościoła w święta zapraszamy w kolejne dni oktawy paschalnej. Od wtorku do soboty w naszym kościele Msze Święte o: 7:00, 12:00 i 18:30. 
  3. Transmisje internetowe dzisiaj o 12:15 i 15:00. Jutro transmisji nie będzie. 
  4. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Dodatkowe zgłoszenia w biurze we wtorek. 
  5. Dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi świętej w piątek od 17:00 do 18:30. 
  6. W sobotę nabożeństwa przeniesione z minionej soboty: o 11:30 różaniec, o 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową i po niej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. Zachęcamy do osobistego odprawiania nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego, które obchodzimy w przyszłą niedzielę. 
  7. Planowane w tym tygodniu spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunią Świętą przenosimy na środę 14 kwietnia.   
  8. Dziękujemy za ofiary złożone do skarbony św. Antoniego. Obdarowaliśmy paczkami żywnościowymi 56 najuboższych parafian. Dziękujemy Paniom z Caritas za przeprowadzenie tej akcji, za ich bardzo ofiarną służbę. 
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy materialnie wspierają naszą parafię: za ofiary składane w czasie Mszy Świętych, wpłacane na konto parafialne i za wielkopostną daninę diecezjalną. Bez tych ofiar nie moglibyśmy utrzymać parafii. Przy zmniejszonej liczbie obecnych w kościele bardzo spadają nasze dochody. Prosimy o wsparcie. Jutro składka ze Mszy Świętych będzie na koszty, jakie ponosi Archidiecezja w utrzymaniu Wydziału Teologicznego naszego Uniwersytetu i na K.U.L. W przyszłą niedzielę składka do puszek na dzieła Caritas Archidiecezji. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem