Trwa maryjny miesiąc maj. Bardzo zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiamy codziennie o 20:30. Chcemy więcej kochać Maryję!

Dzisiaj i w przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o 15:00. Transmisje przez parafialny Facebook o 11:00, 12:15 i 15:00. 

W przyszłą sobotę i niedzielę uroczystość I Komunii Świętej 46 dzieci naszej parafii. W niedzielę Msza Święta o 12:15 będzie tylko i wyłącznie dla dzieci komunijnych i ich rodziców. Prosimy by inni wierni wybrali inną godzinę. Módlmy się wszyscy za dzieci komunijne i ich rodziców o żywą wiarę i miłość do Chrystusa Eucharystycznego.   

W tym tygodniu w liturgii:

- w czwartek, 40 dni po Zmartwychwstaniu przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Polsce jest ona przeniesiona na przyszłą niedzielę. Msza Święta z uroczystości, w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w czwartek o 17:00. Zapraszamy!

- w czwartek, 13 maja, przypada pierwszy w tym roku dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i majowe o 20:00

- w piątek święto św. Maciej Apostoła. W tym dniu rozpoczyna się w Kościele nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.

Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania młodzieży klas siódmych. Zgłoszenia u ks. wik. Rafała.  

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii w kościele i wpłacane na konto bankowe. Dziękujemy za ofiary z minionej niedzieli na utrzymanie Seminarium. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem