W tym tygodniu w liturgii: 

- nieszpory dzisiaj o 20:30 

- w oktawie Bożego Ciała w poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte o 18:30 o Najświętszej Eucharystii, po nich procesja. Zakończenie oktawy w czwartek, w kościele Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej o 18:00

- w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W kościele na Jeżycach
o 18:00 Msza Święta i po niej procesja na pl. A. Mickiewicza. Zapraszamy do udziału. Uroczystość ta znosi piątkowy post

- w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi 

  1. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Zapraszamy.
  2. Od lipca nie będzie w naszym kościele niedzielnych Mszy Świętych o 8:00. Ta decyzja wynika z mniejszej liczby księży w naszej parafii i wielu miejsc w naszym kościele. Jeśli byłyby ponowne ograniczenia w ilości wiernych obecnych na mszach Świętych niezwłocznie przywrócimy tę Mszę Świętą i dodamy jeszcze inne godziny. 
  3. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami składanymi w kościele i wpłacanymi na konto bankowe utrzymują naszą parafię. W przyszłą niedzielę składka ze Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne – prace wykończeniowe w nowym przedszkolu i spłatę długów jakie zaciągnęliśmy przy wykupie budynku ul. Wierzbięcice 45. Po Mszach Świętych będzie też składka do puszek na szkoły katolickie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem