1. W tym tygodniu w liturgii:
- dzisiaj dzień fatimski. O 20:00 nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy dowspólnej modlitwy
- w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta

- w naszym kościele nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w soboty o 18:00
2. Zachęcamy Parafian starszych i młodszych do udziału w pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę od 6 do 16.07. Szczegółowe informacje na plakatach.
3. Dzieci, które przyjęły w kwietniu i maju I Komunię Świętą jako dar ołtarza złożyły ofiarę pieniężną. Przekazaliśmy ją dla głodujących dzieci, do dyspozycji jałmużnika papieskiego, ks. kardynała Konrada Krajewskiego. Przesłał odręczny list z podziękowaniem. Oto jego treść: Księże Proboszczu, w imieniu Ojca Świętego Franciszka, serdecznie dziękuję za „dar ołtarza” z okazji I Komunii Świętej, dzieci z parafii Maryi Królowej w Poznaniu. Zapewniam o modlitwie Papieża w intencji Rodzin Dzieci i całej Parafii, na czele z ks. Proboszczem.
Ojciec Święty z radością błogosławi Wam wszystkim – kardynał Konrad Krajewski.
4. Od lipca nie będzie w naszym kościele niedzielnych Mszy Świętych o 8:00. Ta decyzja wynika z mniejszej liczby księży w naszej parafii i wielu miejsc w naszym kościele. Jeśli byłyby ponowne ograniczenia w ilości wiernych obecnych na Mszach Świętych niezwłocznie przywrócimy tę godzinę i dodamy jeszcze inne, by usłużyć wszystkim, którzy będą chcieli uczestniczyć w liturgii.
5. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne i za wszelkie ofiary wpłacane na konto bankowe parafii. Dzisiaj po Mszach Świętych składka do puszek na szkoły katolickie.