W tym tygodniu w liturgii:

- w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- w piątek wspomnienie Matki Bożej Róży Duchownej z Gostynia

- nabożeństwa czerwcowe są w naszym kościele od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę o 18:00

1. Parafia będzie w tym roku organizowała półkolonie od 5 lipca do 23 lipca, nieodpłatne dla uczniów szkół Podstawowych. Zapisy po mszy świętej o godz. 11.00 dzisiaj i w niedzielę za tydzień, a w tygodniu od poniedziałku do czwartku  od godz. 17.45 do 18.30 w świetlicy parafialnej. Zajęcia są sponsorowane przez Caritas i Miasto Poznań z poręczenia Rady Osiedla Wilda. Wszystkich chętnych zapraszamy!
  2. Koło Misyjne zaprasza członków i sympatyków na spotkanie z Misjonarzem posługującym w Kolumbii. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 czerwca o godz. 10.30 w Domu Parafialnym.
  3. Zachęcamy Parafian starszych i młodszych do udziału w pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę od 6 do 16.07. Szczegółowe informacje na plakatach
  4. Od lipca nie będzie w naszym kościele niedzielnych Mszy Świętych o 8:00. Ta decyzja wynika z mniejszej liczby księży w naszej parafii i wielu miejsc w naszym kościele. Jeśli byłyby ponowne ograniczenia w ilości wiernych obecnych na mszach Świętych niezwłocznie przywrócimy tę Mszę Świętą i dodamy jeszcze inne godziny. W miesiącu lipcu w niedzielę będą natomiast Msze Święte o godz. 17.00 w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego.
  5. Zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski, w związku z poluzowaniem obostrzeń dotyczących limitów wiernych w kościele, od dnia dzisiejszego zniesiona jest dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Zapraszamy na Msze Święte do naszego kościoła!
  6. Bóg zapłać za złożone przed tygodniem na inwestycje parafialne i za wszelkie ofiary wpłacane na konto bankowe parafii.