Nieszpory od dzisiejszej niedzieli o 16:30; w środę święto narodzenia Maryi, Matki Bożej. W czwartek o 18:00 adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań.

Przypominamy, że w naszym kościele nie ma Mszy Świętych o 8:00.
Bardzo zachęcamy do korzystania ze spowiedzi świętej w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W niedziele sakrament pokuty nie powinien być łączony z Mszą Świętą.

Już dzisiaj zapraszamy rodziców na spotkania katechetyczne:
- rodziców dzieci z przedszkoli, klas 2 i 3, które mają przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy za tydzień, we wtorek 14 września, Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania w sobotę 18 września o 16:00
- rodziców młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszamy w środę za tydzień, 15 września. o godz. 19:30 w kościele. Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania w niedzielę 19 września o 18:30
- w naszej parafii dzieci sześcioletnie mogą przystępować do wczesnej I Komunii Świętej. Zapisy dzieci na katechezę przygotowawczą przyjmuje ks. Proboszcz w biurze parafialnym w najbliższym tygodniu w środę i piątek od 16:00 do 17:30

Oaza Dzieci Bożych zaprasza w sobotę o 10:00.

Z wielką radością witamy ks. diakona Łukasza Kozłowskiego. Pochodzi z parafii św. Jana Ewangelisty ze Starołęki. W maju przyszłego roku ma przyjąć święcenia kapłańskie. Będzie odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską. Otoczmy go modlitwą i życzliwością.

Z całego serca dziękujemy za każdą ofiarę składaną w kościele czy wpłacaną na konto bankowe parafii. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka będzie na inwestycje parafialne. Obok spłaty długu za wykupienie pomieszczeń dla żłobka, przedszkola i Klubu Seniora – miesięczna rata 9 600 zł., pilnie musimy podjąć remont komina w domu parafialnym (koszt ok. 10 000 zł.), nastrojenia organów (koszt 10 000 zł.) i konserwacji tarcz zegara na wieży kościoła – jeszcze nie ma wyceny. Dzisiaj po Mszach Świętych w całej Polsce składka do puszek na pomoc dla cierpiących w wyniku wojny w Afganistanie. W przyszłą niedzielę składka do puszek na szkoły katolickie.