Trwa w Kościele nowenna do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę o 18:30 Msza Święta z wigilii tej uroczystości  z rozbudowaną liturgią słowa. Módlmy się o dary Duch Świętego.

Nieszporydzisiaj o 20:10. W środę wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, dzień modlitwy za prześladowany Kościół w Chinach. 

Dzisiaj w naszym kościele o 12:15 Msza Święta dla dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I komunii Świętej. 

Codziennie zapraszamy na nabożeństwa majowe. Są one odprawiane o 20:30. Chcemy więcej kochać Maryję Matkę Bożą i naszą Matkę! Dodatkowe majowe dla dzieci we wtorki i czwartki o 18:00.

Najlepsza okazja do sakramentu pokutyw naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Jednocześnie wtedy jest możliwość modlitwy w ciszy przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie.

W każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań. Zapraszamy. 

Grupy duszpasterskie:

- chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy razem z rodzicami na spotkanie w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej

- Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00 na modlitwę przy figurze Matki Bożej  w Parku przy szpitalu na ul. 28 czerwca. 

- Oaza Dzieci Bożych w czwartek o 17:30

- organizujemy wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich, 3 czerwca. Zapraszamy uczniów szkół średnich i studentów. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Tadeusza po Mszach Świętych

Przedszkole św. Aniołów Stróżów zaprasza na koncert muzyczno - poetycki z twórczością Karol Wojtyły pt. „Nachylenie Boga”, który będzie w środę, 24 maja o 18:00w dużej sali na parterze. Wstęp wolny, są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły na plakatach i informacjach pod chórem.

Z okazji Dnia Matki, w piątek 26 maja zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 20:30. Będziemy się modlili za nasze żyjące i zmarłe matki. W podziękowaniu za dar opieki Matki Bożej każdy będzie mógł złożyć różę przed obrazem MB. 

W sobotę, w Katedrze Poznańskiej, o godz. 10:00, siedmiu diakonów otrzyma święcenia kapłańskie, pośród nich diakon Mateusz, odbywający w naszej parafii praktykę duszpasterską. Ks. Mateusz odprawi w naszym kościele jedną z pierwszych Mszy Świętych w niedzielę, 4 czerwca o 12:15. 

Wielkie Bóg zapłać za każdą ofiarę składaną w kościele i wpłacane na konto bankowe na utrzymanie naszej parafii. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem