Zapraszamy na nieszpory dzisiaj o 20:30. Nabożeństwa do Serca Jezusa są w naszym kościele od poniedziałku do piątku, po Mszy Świętej, w soboty o 18:00.

2. W tym tygodniu w liturgii:
- w poniedziałek wspomnienie bł. Bogumiła, patrona naszej archidiecezji
- we wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła

3. W czwartek, 13 czerwca kolejny dzień fatimski. Po Mszy Świętej wieczornej w naszym kościele nabożeństwo fatimskie.

4. Spotkania grup duszpasterskich:
- Oaza Dorosłych w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej
- Krąg Biblijny we wtorek o 19:00
- Klub Seniora w środę o 10:00
- Oaza Dzieci Bożych w czwartek o 17:30
- młodzież zapraszamy w piątek, po wieczornej Mszy Świętej

5. Parafialne przedszkole zatrudni nauczycielkę. Informacje w sekretariacie przedszkola. Żłobek parafialny przyjmuje zapisy dzieci, są aktualnie wolne miejsca.

6. Ks. Maciej we wtorek między 20:00 a 21:00 będzie spacerował wokół kościoła „wkoło Macieju”. Gdyby ktoś chciał z nim porozmawiać lub skorzystać z sakramentu pokuty – będzie taka okazja.

7. Parafia organizuje półkolonie dla dzieci 22 – 26 lipca i 19 – 24 sierpnia. Zapisy w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 11:00. We współpracy z parafią będą też organizowane w pozostałym czasie wakacyjnym zajęcia dla dzieci. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

8. W biurze parafialnym można rezerwować intencje mszalne na rok 2025.

9. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne. Dzisiaj po Mszach Świętych składka do puszek na szkoły katolickie. Bóg zapłać za wszelkie ofiary!