W środę rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Można ją odprawiać odmawiając dodatkową wybraną przez siebie modlitwę do Matki Bożej. Zachęcamy do osobistej modlitwy przed tą uroczystością. W tym roku módlmy się za rodziców i dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii Świętej.

Dzisiaj święcimy opłatki, które młodzież będzie roznosiła po domach naszych parafian tylko i wyłącznie w przyszłą sobotę 2.12 od godz. 10:00 do godz. 14:00. Każdy z młodych będzie w wyposażony w pisemne upoważnienie wystawione przez parafię, zapieczętowaną skarbonkę i nowy numer Maryjnej Wspólnoty pisma naszej parafii. Roznosiciele opłatków bez tych znaków i przychodzący w innych terminach nie są przysłani przez parafię. Ofiary złożone przy odbiorze opłatków przeznaczymy na zakup organów do naszego kościoła. Młodzi, którzy mogli by pomóc w roznoszeniu opłatków proszeni są o kontakt z ks. wik. Marcinem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:
- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Będzie to okazja do adwentowej spowiedzi i Komunii Świętej. Obok chorych, których odwiedzamy w każdym miesiącu, chętnie odwiedzimy także tych, którzy rzadziej przyjmują kapłana i wszystkich, którzy o własnych siłach nie mogą przyjść do kościoła. Dodatkowe zgłoszenia chorych do wtorku w biurze parafialnym
- spowiedź w piątek dla dzieci i młodzieży od 16:00 do 18:30 – co 20 minut będzie rozdzielana Komunia Święta. Młodzież i dzieci zapraszamy na Mszę Świętą o 18:30
- w czwartek przed pierwszym piątkiem Msza Święta wieczorna i adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań
- bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W niedziele prosimy przystępować do spowiedzi w sytuacjach wyjątkowych.
- Godzina Miłosierdzia Bożego w piątek o 15:00

3. W sobotę kolejna pierwsza sobota miesiąca. Przeżyjmy ją w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Od 11:00 dodatkowa okazja do spowiedzi świętej. O 11:30 nabożeństwo różańcowe

4. W tym tygodniu w liturgii:
- uroczyste nieszpory dzisiaj o 16:30; - w czwartek święto św. Andrzeja Apostoła
- w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania na przyjście Chrystusa, na Święta Bożego Narodzenia

5.Spotkania grup duszpasterskich: - Krąg Biblijny w poniedziałek o 19:15; - duszpasterstwo akademickie zaprasza jutro na 19:30; - Klub Seniora zaprasza w środę na godzinę 10:00; - wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę Świętą w sobotę o 12:00 i spotkanie po niej. Przypominamy o zmianie tajemnic różańca rodziców za dzieci, która przypada każdego pierwszego dnia miesiąca – teraz w piątek.

6.Bóg zapłać za składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe ofiary na utrzymanie parafii i dzieło nowych organów.