W tym tygodniu w liturgii:

- w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego

- w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

2. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Wtedy także okazja do modlitwy w ciszy przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie.

3. Spotkania grup duszpasterskich:

- Środowisko Tradycji Katolickiej w Poznaniu zaprasza we wtorek na godz 17.10 na mszę św. w NFRR, po której odbędzie się spotkanie formacyjne

- parafialny Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę o 10:00

- przedszkole św. Aniołów Stróżów zaprasza rodziców małych dzieci na katechezę

w czwartek o 19:00 do sali kominkowej domu parafialnego

- ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9:00

- młodzież klas siódmych, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania może się zgłosić na zapis do biura parafialnego w najbliższą sobotę od 9:30 do 11:30. Prosimy o obecność także jednego z rodziców

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę, w czasie kolędy i wpłacane na konto bankowe na nowe organy do naszego kościoła. Dzisiaj, jak to zapowiadaliśmy w naszej archidiecezji zbiórka do puszek na radio Emaus.

5. Plan kolędy.