Nieszpory dzisiaj, w niedzielę o 16:30. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Jednocześnie możliwość modlitwy w ciszy przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie.

2. W tym tygodniu w piątek przypada 16 rocznica ingresu ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego do naszej poznańskiej archidiecezji (patrz komunikat poniżej). Módlmy się za naszego Pasterza. 

3. Dorosłych, którzy nie przystąpili do sakramentu bierzmowania zapraszamy do udziału w cyklu katechez przygotowujących do tego sakramentu. Rozpoczęcie na początku maja, zgłoszenia w biurze parafialnym.

4. Spotkania grup duszpasterskich:

- krąg biblijny jutro, po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić znajomość Pisma Świętego

- studentów zapraszamy jutro na 19:30

- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00

5. Ogłoszenia Caritas:

- odbyło się pierwsze spotkanie nowej grupy Caritas parafialnej „Pogotowie miłości”. Uczestniczyło w nim 15 osób. Wyodrębnione zostały następujące zespoły pomocy: opieka nad chorymi, odwiedziny starszych, nie wychodzących z domu, pomoc prawna, „złota rączka” – drobne naprawy, pomoc młodym matkom w opiece przy dzieciach. Kto chciałby włączyć się w działanie tych zespołów – prosimy o kontakt. Także prosimy o zgłaszanie potrzeby pomocy. Zgłoszenia w biurze lub u ks. Proboszcza

- na Rynku Wildeckim, na straganie nr 78, naprzeciwko hali po Komforcie, działa „Jadło-dzielnia wildecka”. W postawionych tam skrzynkach można zostawiać jedzenie, którego mamy za dużo albo które miałoby się zmarnować. Jedzenie, które jest tam pozostawione każdy może zabierać za darmo. Dbajmy o to, aby żywność się nie marnowała

6. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do miejsca objawień Matki Bożej Niepokalanej w Gietrzwałdzie i do sanktuariów Warmii i Mazur. Termin od 6 do 9 maja. Koszt 480 zł. Więcej informacji na plakatach w przedsionkach kościoła i na ulotkach, które można otrzymać pod chórem. Zapisy wraz z wpłatą w biurze parafialnym.

7. Składamy serdecznie podziękowania wszystkim, którzy ofiarami składanymi w kościele i wpłacanymi na konto bankowe utrzymują parafię. Dziękujemy za hojne ofiary złożone w minioną niedzielę na nowe organy i Caritas Archidiecezji Poznańskiej. 

Zaproszenie na uroczystość XVI-lecia ingresu Księdza Arcybiskupa 

20 kwietnia br., w piątek, upływa szesnaście lat od ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego do Katedry Poznańskiej, czyli uroczystego podjęcia posługi pasterskiej w naszej Archidiecezji. W dniu tym, o godz. 18:00, Ksiądz Arcybiskup Metropolita przewodniczyć będzie w Katedrze Mszy świętej, na którą serdecznie zapraszamy kapłanów, osoby życia konsekrowanego i wiernych m. Poznania oraz parafii podpoznańskich.

Uczestnicząc w rocznicowej Mszy świętej będziemy dziękować Świętej Bożej Opatrzności za czuwanie nad naszym Pasterzem w czasie minionych szesnastu lat oraz prosić o światło i moc Ducha Świętego na dalsze lata przewodzenia Kościołowi Poznańskiemu.

  • Msze Święte
  • KONTAKT
  • Spowiedź

Msze święte i nabożeństwa

w niedziele i święta:
8.00 9.30 11.00 12.15 17.00 18:30 21:00
11.00 Msza Św. rodzinna
16.30 Nieszpory (w roku szkolnym)
16.00 Gorzkie żale (Wielki Post)
17.00: Msza św. trydencka
18.30: Msza św. dla młodzieży.
Msze św. w tygodniu:

Czytaj więcej

Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Biuro parafialne CZYNNE:
pon.-pt. godz. 9.00-11.00
godz. 16.00 - 18.00 (dyżur księdza)
w lipcu tylko od 16.00 - 18.00
ul. Rynek Wildecki 4
61-558 Poznań
tel: (+48) 61 8331590
mail: parmwild (małpka) archpoznan.pl

Czytaj więcej

Spowiedź sakrament pokuty

codziennie w czasie
każdej Mszy świętej i od 11.30
czwartek 17.00-18.00
soboty - od godz. 17.00- 18.00
i po wcześniejszym umówieniu.
Jak się dobrze przygotować do spowiedzi?
Jak zrobić dobry rachunek sumienia?
Link poniżej.

Czytaj więcej