Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Jednocześnie wtedy jest możliwość modlitwy w ciszy przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 20:30. Zachęcamy do udziału wszystkich parafian: starszych, młodych, dzieci, samotnych i całe rodziny. Chcemy kochać jeszcze więcej Maryję Matkę Bożą!

3. W tym tygodniu w liturgii

- nieszpory dzisiaj o 20:10.

- we wtorek uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, patrona Polski i naszej archidiecezji

- w czwartek, 40 dni po Zmartwychwstaniu przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Polsce jest ona przeniesiona na przyszłą niedzielę. Msza Święta z uroczystości, w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w czwartek o 19:15. Zapraszamy!

- w piątek rozpoczyna się w Kościele nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

4. Rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej zapraszamy na katechezę ks. Proboszcza w najbliższą środę o 8:30 lub o 19:30. Obecność, najlepiej ojca i matki, konieczna

5. Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00 na katechezę ks. Proboszcza.

6. Chcemy stworzyć kolejny krąg Kościoła Domowego. Domowy Kościół to małżeńska i rodzinna gałąź ruchu Światło-Życie. Jest to wspaniały dar dla małżeństw w naszych trudnych duchowo czasach. Spotkanie dla zainteresowanych będzie w piątek o 19:30 w domu parafialnym. Zapraszamy!

7. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka ze Mszy Świętych będzie na nowe organy. Za niecałe cztery tygodnie, w piątek 1 czerwca, ks. Arcybiskup Metropolita poświęci nasze nowe organy. Będzie to jednocześnie odpust parafialny i obchód 25. rocznicy utworzenia naszej parafii. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w tej uroczystości.