W tym tygodniu zaczynamy nowy rok szkolny. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży w piątek od 16:00 do 18:30. Msza Święta dla młodzieży i dzieci na rozpoczęcie nowego roku szkolnego o 18:30.

2. Nieszpory od dzisiejszej niedzieli o 16:30. Młodzież zapraszamy na Mszę Świętą dzisiaj i w następne niedziele o godz. 18:30. Msza Święta z udziałem dzieci o 11:00. W tym tygodniu w liturgii w sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. Z okazji pierwszego piątku miesiąca:
- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi
- Msza Święta w intencji kapłanów i nowych powołań w czwartek o godz.18:30,
po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00
- Godzina Miłosierdzia Bożego w piątek o 15:00
- bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszym kościele w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W niedziele sakrament pokuty nie powinien być łączony z Mszą Świętą.

4. Ogłoszenia katechetyczne:
a) już dzisiaj zapraszamy rodziców i dziadków do wzięcia udziału w spotkaniach katechetycznych, które będą po przyszłej niedzieli.

dla tych, którym na sercu leży dobre wychowanie własnego dziecka

ZAPRASZAMY  RODZICÓW

- dzieci z przedszkoli, zerówek, klas 1 i 2 we wtorek, 11 września: "Pozytywna dyscyplina w wychowywaniu i rozwoju dziecka"

- dzieci klas 4, 5, 7 i młodzieży klas 8 i 3 gim. w poniedziałek, 10 września. "Pozytywne wychowanie woli"

spotkania będą w kościele o 19:30

_____________________________________________________________________________________________

Rodziców dzieci przed I Komunią Świętą zapraszamy w środę, 12 września 8:30 dom parafialny, 19:30 kościół

b) w naszej parafii dzieci sześcioletnie mogą przystępować do wczesnej I Komunii Świętej. Zapisy dzieci na katechezę przygotowawczą przyjmuje ks. Proboszcz w biurze parafialnym w najbliższym tygodniu w środę i piątek od 16:00 do 17:30

c) młodzież z gimnazjów przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy już dzisiaj na spotkanie po Mszy Świętej wieczornej w kościele

5. Grupy duszpasterskie:
- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00
- młodzież szkół średnich oraz uczniów klas 7 i 8 zapraszamy do włączenia się w Ruch Światło-Życie zwany Oazą. Wszystkich chętnych zapraszamy w czwartek na wieczorną Mszę Świętą i spotkanie po niej w domu parafialnym
- młodszych ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na 9:00

6 .Świetlica parafialna po przerwie wakacyjnej wznawia działalność. Zapisy do świetlicy parafialnej czwartek i piątek od 17:00 do 18:00. Zapisu dokonują rodzice lub opiekunowie. Zapraszamy też do współpracy wolontariuszy.

7.Witamy kleryka Marcina Kaczmarka, który będzie odbywał w naszej parafii miesięczną praktykę katechetyczną.

8. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka ze Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe parafii.