Zapraszamy na PARAFIALNĄ PIELGRZYMKĘ 20 – 21.10 do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i na Jasna Górę

Wyjazd z Poznania – sobota 20.10, godz. 8:00 z ulicy Przemysłowej

Kalisz – godz. 10:30, zwiedzanie sanktuarium, modlitwa osobista, konferencja o św. Józefie. Nie bierzemy udziału w Mszy Świętej. Wyjazd z Kalisza godz. 11:50. Postój w zajeździe Czarmuszka. Możliwość zjedzenia obiadu, względnie własnego posiłku.

Częstochowa – przyjazd około 15:30, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma. Pokoje do wyboru: cztero, trzy i dwuosobowe. Godz. 16:20 Droga Krzyżowa na Wałach. Msza Święta – 17:30 (w kaplicy różańcowej w dawnym rycie) lub o 18:30 w Kaplicy Matki Bożej. Udział w Apelu o godz. 21:00.
W niedzielę udział we Mszy Świętej w Kaplicy Matki Bożej o 11:00.

Wyjazd z Częstochowy – niedziela 21.10, godz. 13:00. Przejazd autostradą. Postój na kawę. Przyjazd do Poznania około godz. 18:00. Zdążymy wziąć udział w wyborach!

Koszt od osoby: autobus i ubezpieczenie 65 zł, obiad 15 zł (pomidorowa, kotlet schabowy, surówka, ziemniaki, kawa lub herbata – można z obiadu zrezygnować), koszt noclegu zależy od wyboru pokoju: 2 lub 3 lub w 4 osobowego.

ZAPISY W BIURZE PARAFIALNYM.