Do czwartku 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej. Kto modli się za zmarłych, sam po śmierci otrzyma wiele
pomocy i pociechy.

2. Codziennie od poniedziałku do soboty o 18:00 różaniec za zmarłych z czytaniem Wymienianek. Można jeszcze składać Wymienianki do skarbony w środkowym ganku lub do koszyczka na składkę. Kartki na Wymienianki są wyłożone na stoliku pod chórem.

3. Czwartkową półgodzinną adorację w intencji kapłanów i nowych powołań na czas modlitwy Wymieniankami będziemy odprawiali po Mszy Świętej wieczornej.

4. W tym tygodniu w liturgii:
- nieszpory dzisiaj o 16:30
- w piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej

5 .Spotkania grup duszpasterskich:
- Krąg Biblijny w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej
- Duszpasterstwo Akademickie – w poniedziałek, godz. 19:30
- Klub Seniora zaprasza w środę na katechezę o 10:00 i o 11:00 na Mszę Świętą za zmarłych z Klubu
- spotkanie wszystkich ministrantów w sobotę o 19:30

6. W sobotę, 24 listopada odbędzie się pielgrzymka naszej poznańskiej archidiecezji na Jasną Górę. Poprzedzi ona nawiedzenie kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, które rozpocznie się w maju przyszłego roku. Ta pielgrzymka będzie zaproszeniem Maryi do naszych parafii. Organizujemy wyjazd autokarem na jednodniową pielgrzymkę. Koszt od osoby 40 zł. Dla dzieci, młodzieży i należących do wspólnoty Żywego Różańca oraz Klubu Seniora możliwość zniżki. Zapisy w biurze parafialnym.

7. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu, składka ze wszystkich Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne.