Jutro wspomnienie św. Sylwestra, ostatni dzień roku 2018. O 17:00 Msza Święta za zmarłych w kończącym się roku parafian. Bardzo zapraszamy na nią rodziny zmarłych. O 18:30 Msza Święta i nabożeństwo eucharystyczne na zakończenie roku.

2. We wtorek 1 stycznia obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. 1 stycznia, w poniedziałek jesteśmy zobowiązani do udziału we Mszy Świętej. Godziny Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę.

3. W czwartek przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Składka będzie przeznaczona na fundusz misyjny. Przed każdą Mszą Świętą będziemy rozprowadzać kadzidło, ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na pomoc misjonarzom, których wspiera nasza parafia.

5. W przyszłą niedzielę ulicami naszego Miasta przejdzie Orszak Trzech Króli.  Początek o godz. 12.00 na Placu Wolności, zakończenie na Starym Rynku.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca: - spowiedź święta dla dzieci i młodzieży od 16:30 do 18:30; - odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi

7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9:00. Spotkanie opłatkowe ministrantów i ich rodziców w niedzielę o 15:00. Oazę młodzieżową zapraszamy w czwartek o 19:15.

9. Trwa kolęda – odwiedziny duszpasterskie w domach parafian. Nie lekceważmy wielkiego daru Boga, jakim jest błogosławieństwo kapłana. Kolęda jest okazją do wspólnej modlitwy, rozmowy i budowania więzi parafialnych. W bardzo uzasadnionych, wyjątkowych sytuacjach można prosić o zmianę terminu kolędy. Ofiary w tym roku przeznaczamy na nowe dwa konfesjonały. Ks. Proboszcz planuje odwiedzić Parafian z ul. Powstańczej, Krzyżowej, Przemysłowej 33 i Sikorskiego 13. Kolęda rozpoczyna się w soboty i niedziele o 15:00, w dni powszednie o 16:30, kończy się do 21:30. Prosimy o przygotowanie w każdym domu: Pisma świętego, krzyża, wody święconej, kropidła, świec. Wodę święconą można zabierać ze zbiornika, który jest postawiony przy obrazie św. Józefa. Plan kolędy.