W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii niedzielę jubileuszy małżeńskich. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych Mszach świętych:

- małżeństwa obchodzące 5 i 10 rocznicę w niedzielę na 11:00

- małżeństwa obchodzące 15 i 20 rocznicę ślubu w niedzielę na 18:30

- małżeństwa obchodzące 25, 50 i 60 rocznicę ślubu na 12:15
- małżeństwa obchodzące 30, 35 rocznicę ślubu w sobotę na 18:30
- małżeństwa obchodzące 40, 45, 55 rocznicę ślubu w niedzielę na 9:30
Zapraszamy do udziału we Mszach Świętych całe rodziny. Okazja do spowiedzi św.
w przyszłą sobotę od 7:00 do 8:30 i od 11:00 do 12:20.

2. Grupy duszpasterskie:
- Parafialny Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00
- młodzież związaną z Oazą zapraszamy w czwartek po wieczornej Mszy Świętej
- Koło Misyjne zaprasza na spotkanie opłatkowe w sobotę o 10:00.

3. Caritas parafialna organizuje półkolonie dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Zapisy dzisiaj po Mszy Świętej o 11:00. Nie ma opłat za udział w półkoloniach, dzieło to można wesprzeć ofiarami składanymi do skarbony św. Antoniego.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj i w czasie kolędy na dwa zamykane konfesjonały do naszego kościoła.

5. W czwartek obchodzony będzie dzień judaizmu, a od piątku rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Informacje o nabożeństwach i spotkaniach związanych z tymi wydarzeniami można odnaleźć na stronie internetowej archidiecezji poznańskiej.

6. Trwa ważne dzieło duszpasterskie – kolęda. Błogosławieństwo dla rodziny i mieszkania jest wielkim darem Chrystusa, który posługuje się kapłanem. Nie lekceważmy tego daru! Księdza bezpośrednio poprzedzają ministranci. Ks. Proboszcz kolęduje bez ministrantów i w najbliższym tygodniu odwiedzi parafian przy ul. Spychalskiego, Roboczej 5 i Kilińskiego. Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie o 16:30, w soboty i niedziele o 15:00. Kończy się do 21:30. Plan kolędy