Trwa oktawa modlitw o jedność chrześcijan. Módlmy się o zjednoczenie wyznawców Chrystusa, o pokój między ludźmi i religiami.

2. W tym tygodniu w liturgii: - w poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki dziewicy
i męczennicy, - w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

3. Grupy duszpasterskie:
- Parafialny Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00, będzie to spotkanie z policją na  temat bezpieczeństwa starszych w domu i na ulicy
- młodzież związaną z oazą zapraszamy w czwartek po wieczornej Mszy Świętej

4. W minionym tygodniu odbywały się parafialne półkolonie dla dzieci. Dziękujemy Paniom prowadzącym i wszystkim sponsorom za umożliwienie poprowadzenia tego dzieła. Caritas Archidiecezji zaprasza Babcie, Dziadków, Wnuków i całe Rodziny do Katedry, jutro 21.1 o godz. 18:00, na Nabożeństwo Słowa, jasełka i wspólne kolędowanie.

5. Młodzież klas siódmych, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania, a także starszą młodzież, jeszcze nie bierzmowaną zapraszamy na zapis w piątek i sobotę od 10:00 do 12:00 do biura parafialnego i w niedzielę po Mszy Świętej o 18:30. Do zapisu młodzi przychodzą z ojcem lub matką.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem, w czasie kolędy i wpłacane na konto bankowe na inwestycje parafialne. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych dodatkowa składka do puszek na katolickie radio naszej Archidiecezji „Emaus”.

7. Zmierza ku końcowi kolęda. Błogosławieństwo dla rodziny i mieszkania jest wielkim
darem Chrystusa, który posługuje się kapłanem. Nie lekceważmy tego daru! Księdza poprzedzają ministranci. Ks. Proboszcz kolęduje bez ministrantów i w najbliższym
tygodniu odwiedzi parafian z ul. Kilińskiego, Roboczej 3. Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie o 16:30, w soboty i niedziele o 15:00. Kończy się do 21:30. Plan kolędy.