Drodzy Parafianie i Goście!
W uroczystość Wielkanocną życzymy wszystkim Bożej radości i nadziei, których udziela Chrystus Zmartwychwstały. Wesołych Świąt! Szczęść Boże!

1. Dziękujemy parafianom za: dary złożone w Niedzielę Palmową – obdarowaliśmy nimi około 100 najuboższych rodzin naszej parafii. Dziękujemy Paniom z Caritas za przeprowadzenie tej akcji, za ich bardzo ofiarną służbę. Dziękujemy za przybycie do spowiedzi świętej w Wielki Wtorek, za bardzo liczne i nabożne uczestnictwo w liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać służbie liturgicznej za piękną liturgię.

2. Dzisiaj i jutro Msze Święte, jak w każdą niedzielę (o 12:15 I Komunia Święta). Oktawa paschalna znosi piątkowy post.

3. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego dzisiaj i jutro po Mszy Świętej wieczornej, od wtorku do soboty o 18:00. W przyszłą niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o 9:30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.

4. W przyszłą sobotę o 14:30 I Komunia dzieci w czasie Mszy Świętej w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

5. Grupy duszpasterskie:
- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00
- Ruch Światło-Życie zaprasza: oaza dla dorosłych we wtorek o 19:30; oaza dla młodzieży w czwartek o 19:30; oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00 (zapraszamy dzieci z rodzicami); w najbliższą sobotę wielkanocny dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie. O 12:00 Msza Święta i po niej spotkanie w salkach
- Koło Misyjne zaprasza w czwartek na godz. 17:00
- zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9:00

6. W przyszłą niedzielę o 19:20 w naszym kościele koncert muzyki organowej w wykonaniu naszego organisty Michała Wachowiaka.

w programie:

Jan Sebastian Bach:
Preludium i fuga G-dur
Chorały wielkanocne
Ach bleib bei uns Herr Jesu
Christ; Nun freu euch lieben
Christen g'mein; Christ lag in Todesbanden

F.Mendelssohn-Bartholdy:
IV Sonata organowa op.65

7. Jutro składka ze Mszy Świętych będzie na koszty, jakie ponosi nasza Diecezja w utrzymaniu Wydziału Teologicznego naszego Uniwersytetu i na K.U.L. Bóg zapłać tym, którzy złożyli wielkopostną daninę diecezjalną i za wszelkie ofiary składane w naszym kościele.