Nieszpory dzisiaj o godz. 20:30. W lipcu nie będzie w naszym kościele Mszy Świętych w niedzielę o godz. 17:00, a w dni powszednie o godz. 7:00. O 7:20 rozdzielamy Komunię Świętą, jutrznia o 7:30. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko popołudniu.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:

- spowiedź święta: dla dzieci i dla młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30. Pierwszo- piątkowa Msza Święta dla dzieci i młodzieży o godz. 18:30. Bardzo prosimy rodziców, by dopilnowali spowiedzi świętej dzieci i młodzieży, także jeżeli wyjadą poza naszą parafię! Jak wielkim dobrem jest spowiedź pierwszopiątkowa!

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi

- adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek wieczorem do 21:00

- Godzina Miłosierdzia Bożego w piątek o 15:00

3. W najbliższą sobotę, pierwszą w miesiącu, o 11:30 nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową. Sakrament pokuty od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00. Przeżyjmy ten dzień w duchu wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. Parafialny Zespół Caritas prowadzi półkolonie dla dzieci szkół podstawowych z naszej parafii. Nie ma żadnych opłat ze strony dzieci za udział w półkoloniach. Półkolonie mogą działać dzięki ofiarom składanym do skarbony św. Antoniego. Są także finansowane przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej i Radę Osiedla Wilda. Bóg zapłać, tym, którzy wspierają to dzieło.

5. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w sobotę, po Mszy Świętej o 12:00.

6. W sobotę wyrusza Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W naszym kościele o modlitwa w duchowej łączności z pielgrzymami w sobotę po wieczornej Eucharystii.

7. Wyjeżdżających na wakacje prosimy, by nie zapominali o Bogu – o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy Świętej i godności chrześcijańskiej.

PRZYPOMINAMY - NIEZBĘDNIK KATOLIKA NA WAKACJE.

8. Sprawy materialne: został zdemontowany krzyż na rogu ulic Krzyżowej i Dolnej Wildy. Po renowacji zostanie umieszczony na swoim miejscu.