Zapraszamy na nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele sierpnia na godz. 20:30. Jutrznia w dni powszednie o godz.7:30. Od dzisiejszej niedzieli będzie Msza Święta o godz. 17:00 w języku łacińskim, w dawnym rycie.

2. W tym tygodniu w liturgii:
- we wtorek 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego
- w piątek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy
- w sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona męczennika

3. Bardzo zachęcamy do włączenia się w dobrowolną abstynencję od napojów alkoholowych jako wyrazu troski o trzeźwość naszego narodu i pokuty za grzechy pijaństwa.

4. W czwartek o 18:00 adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań. Godzina Miłosierdzia Bożego w piątek o 15:00.

5. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka ze Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne. Pragniemy założyć żłobek i rozszerzyć parafialne przedszkole. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel. Módlmy się, by te trudne przedsięwzięcia udało się zrealizować. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe parafii.