Nieszpory dzisiaj i w przyszłą niedzielę o 20:30. Msza Święta w języku łacińskim, w dawnym rycie jest w każdą niedzielę o godz. 17:00.

2. Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.
3. W tym tygodniu w liturgii:
- we wtorek wspomnienie św. Bernarda
- w środę wspomnienie św. Piusa X, papieża, który wprowadził w Kościele wczesną I Komunię Świętą
- w czwartek wspomnienie liturgiczne Maryi Królowej, które w naszej parafii jako odpust obchodzimy 31 maja
- w sobotę św. Bartłomieja Apostoła
4. Dzisiaj w naszym kościele niezwykła uroczystość. W czasie Mszy Świętej o 12:15, nasza parafianka s. Kinga Łysów złoży wieczyste śluby zakonne w Zgromadzeniu Misjonarek Chrystusa Króla. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. bp Grzegorz Balcerek. Zapraszamy do udziału, módlmy się za s. Kingę i o nowe powołania zakonne z naszej parafii.
5. Jutro na Mszę Świętą o godz. 12:00 zapraszamy ministrantów naszej parafii i ich rodziców. Po Mszy Świętej wyjazd wakacyjny w góry.