Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału we Mszach Świętych roratnich. Roraty w naszym kościele codziennie od poniedziałku do piątku o 6:05. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu śpiewamy od 5:45. W poniedziałki i  wtorki śpiewać będziemy Akatyst o NMP. Nabożeństwa roratnie dla dzieci będą od poniedziałku do piątku o 17:30. 

 

2. W przyszłą niedzielę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Przygotowujemy się do tej uroczystości przez osobiście odprawianą nowennę, odmawiając dodatkową wybraną przez siebie modlitwę do Matki Bożej. W tej nowennie módlmy się o dobre przygotowanie i przeżycie przez naszą parafię Nawiedzenia Obrazu Jasnogórskiego. Za dziewięć miesięcy, 8 września, do naszego  kościoła przybędzie wędrujący obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Przygotowanie duchowe parafii do tej uroczystości rozpoczniemy 8 grudnia. Chcemy, by każdego 8 dnia miesiąca parafianie wywieszali flagi Maryjne w oknach swoich mieszkań. Dzisiaj można nabywać flagi Maryjne w cenie 20 zł.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:

- spowiedź święta: dla dzieci i dla młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30

- w czwartek adoracja za kapłanów i o nowe powołania po Mszy Świętej o 18:30

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Będzie to okazja do adwentowej spowiedzi i Komunii Świętej. Obok chorych, których odwiedzamy w każdym miesiącu, chętnie odwiedzimy także tych, którzy rzadziej przyjmują kapłana i wszystkich, którzy o własnych siłach nie mogą przyjść do kościoła. Dodatkowe zgłoszenia chorych do wtorku w biurze parafialnym 

- sobotę pierwszą w miesiącu od 11:00 i od 17:00 do 18:00 okazja do spowiedzi świętej. O 11:30 nabożeństwo różańcowe. O 12:00 Msza Święta z medytację różańcową.

4. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej zapraszamy na  katechezę z ks. Proboszczem w środę o 8:30 lub o 19:30. W sobotę dla dzieci komunijnych i ich rodziców Msza Święta o godz. 16:00. 

5. Spotkania duszpasterskie: - Krąg Biblijny w poniedziałek o 19:15;- duszpasterstwo akademickie jutro o 19:30; - Klub Seniora w środę o 10:00; - Oaza dorosłych w środę o 20:00 - rodziców ministrantów zapraszamy w czwartek o 19:15; - ministranci w sobotę o 9:00; - wspólnota Żywego Różańca w sobotę o 12:00 

6. Chcemy zorganizować wyjazd młodzieży na spotkanie modlitewne organizowane przez Wspólnotę Ekumeniczną z Taizé. Będzie ono w na przełomie starego i nowego roku we Wrocławiu. Zgłoszenia u ks. wik. Sławomira. Zachęcamy do udziału.

7. Wczoraj roznosiliśmy opłatki po domach naszych parafian. Serdeczne Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać młodzieży, która roznosiła opłatki. Opłatki można otrzymywać od poniedziałku w biurze parafialnym w godzinach urzędowania i w każdą niedzielę Adwentu po Mszach Świętych. Rozprowadzamy także wigilijne świece Caritas – cena 6 i 13 zł. 

8. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składaka ze wszystkich Mszy Świętych będzie na dzieło utworzenia żłobka parafialnego. Za tydzień dodatkowa składka do puszek na fundusz misyjny pomocy Kościołowi na wschodzie. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem