Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Składka będzie przeznaczona na fundusz misyjny. Przed każdą Mszą Świętą będziemy rozprowadzać kadzidło, ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na pomoc misjonarzom, których wspiera nasza parafia.

2. W jutro ulicami naszego Miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Początek o godz. 12.00 na Placu Wolności, zakończenie na Starym Rynku.

3. Za osiem miesięcy, 8 września, będziemy gościli w naszym kościele kopię obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Trwa duchowe przygotowanie naszej parafii do tego święta. Zapraszamy do modlitwy wszystkich parafian, w środę, 8 stycznia. O 18:00 nabożeństwo różańcowe, o 18:30 Msza Święta. W tym dniu wywieśmy w oknach naszych mieszkań flagę Maryjną. Po Mszy Świętej można nabyć flagę z drzewcem w cenie 18 zł.

4. Spotkania opłatkowe: ministrantów jutro, 6.1; Klubu Seniora we wtorek 7.1 o 10:00.
W sobotę: zbiórka ministrantów o 9:00, oaza dzieci Bożych o 10:00.

5. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Chrystusa. Jest to druga niedziela miesiąca, składka będzie przeznaczona na inwestycje parafialne – zbieramy ofiary na wykupienie pomieszczeń w budynku byłego urzędu skarbowego, w których urządzimy żłobek parafialny, klub seniora i nowy oddział parafialnego przedszkola. Do końca czerwca będziemy musieli zapłacić 172 tyś zł. i rozpocząć spłatę kredytu.

6. Trwa kolęda. Nie lekceważmy wielkiego daru Boga, jakim jest błogosławieństwo kapłana. Kolęda jest okazją do wspólnej modlitwy, rozmowy i budowania więzi parafialnych. Ks. Proboszcz najbliższych dniach odwiedzi Parafian mieszkających przy ul. Czarnieckiego, Roboczej 19 i 21. Kolęda rozpoczyna się w soboty i niedziele o 15:00, w dni powszednie o 16:30, powinna skończyć się do 21:30. Wodę święconą można zabrać z glinianego pojemnika, który stoi przy obrazie św. Józefa.