W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii niedzielę jubileuszy małżeńskich. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych Mszach świętych:

 

- małżeństwa obchodzące 5 i 10, 15 rocznicę w niedzielę na 11:00                            

- małżeństwa obchodzące 20, 25, 50, 60 i 65 rocznicę ślubu na 12:15

- małżeństwa obchodzące 30, 35 rocznicę ślubu w sobotę na 18:30 

- małżeństwa obchodzące 40, 45, 55 rocznicę ślubu w niedzielę na 9:30

Zapraszamy do  udziału we Mszach Świętych całe rodziny. Okazja do spowiedzi św. w przyszłą sobotę od 7:00 do 8:15 i od 11:00 do 12:20. Zapraszamy wszystkie małżeństwa do udziału w warsztacie na temat komunikacji w małżeństwie. Poprowadzą je świeccy specjaliści. Spotkanie będzie w świetlicy domu parafialnego, w niedzielę  o 16.00, trwać będzie ok. 1,5 godz. Udział koniecznie razem męża i żony.   

2. Grupy duszpasterskie: Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00; w sobotę: ministranci o 9:00, Koło Misyjne ma spotkanie opłatkowe o 10:00; Oaza Dzieci Bożych o 10:00.    

3. Caritas parafialna organizuje półkolonie dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Zapisy w świetlicy parafialnej w poniedziałek, środę i czwartek od 17:30 do 18:00. Nie ma opłat za udział w półkoloniach, dzieło to można wesprzeć ofiarami składanymi do skarbony św. Antoniego. 

4. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj i w czasie kolędy na zakup pomieszczeń  w których urządzimy żłobek, nowy oddział przedszkola i klub seniora.

5.Trwa ważne dzieło duszpasterskie – kolęda. Błogosławieństwo dla rodziny  i mieszkania jest wielkim darem Chrystusa, który posługuje się kapłanem. Nie lekceważmy tego daru! Księdza bezpośrednio poprzedzają ministranci. Ks. Proboszcz kolęduje bez ministrantów i w najbliższym tygodniu odwiedzi parafian z ul. Roboczej 19, 21 i Wierzbięcic 50 do 54. Szczegółowy plan wizyty duszpasterskiej.

6.W najbliższym czasie odbędzie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Szczegółowe informacje na dedykowanej stronie internetowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem