Dzisiaj zapraszamy wszystkie małżeństwa do udziału w spotkaniu o komunikacji  w małżeństwie. Poprowadzą je świeccy specjaliści. Spotkanie będzie w domu parafialnym o 16.00, trwać będzie ok. 1,5 godz. Udział koniecznie razem męża i żony. 

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o 18:30 krótki koncert kolęd naszego chóru parafialnego. Zapraszamy!   

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Agnieszki dziewicy  i męczennicy, w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Za tydzień będziemy w całym Kościele obchodzili niedzielę Słowa Bożego.

4. Trwa oktawa modlitw o jedność chrześcijan. Program nabożeństw ekumenicznych jest na plakatach, na tablicach ogłoszeń.  

5. Caritas parafialna organizuje półkolonie dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Zapisy w świetlicy parafialnej w poniedziałek, środę i czwartek od 17:30 do 18:00. Nie ma opłat za udział w półkoloniach, dzieło to można wesprzeć ofiarami składanymi do skarbony św. Antoniego. 

6. Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00. Zbiórka ministrantów w sobotę o 9:00.  

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem, w czasie kolędy i wpłacane na konto bankowe na zakup pomieszczeń, w których urządzimy żłobek, przedszkole i klub seniora. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych składka do puszek na katolickie radio naszej Archidiecezji „Emaus”. 

8. Trwa kolęda. Błogosławieństwo dla rodziny i mieszkania jest wielkim darem Chrystusa, który posługuje się kapłanem. Nie lekceważmy tego daru! Ks. Proboszcz w najbliższym tygodniu odwiedzi parafian z ul. Sikorskiego i 28 Czerwca. 

KOMUNIKAT CARITAS:

Jak co roku w styczniu, pragniemy objąć modlitwą Babcie i Dziadków, a także wyrazić im naszą wdzięczność. 

Z okazji przypadających w tym miesiącu Dnia Babci i Dnia Dziadka, we wtorek 21 stycznia 2019 roku, o godz. 18:00 w Katedrze Poznańskiej, organizujemy Nabożeństwo Słowa i Kolędowanie, któremu będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Szymon Stułkowski. 

Zespół „Dzieci Betlejemka Szamotuły” umili uczestnikom czas koncertem kolęd oraz Jasełkami, które specjalnie z tej okazji zaprezentują dzieci z Szamotuł. Do udziału w spotkaniu zapraszamy Babcie i Dziadków, ich wnuki, wolontariuszy Caritas, a także wszystkich pragnących okazać miłość wdzięczność, szacunek osobom starszym. 

Program Dnia Babci i Dziadka: 

- liturgia słowa; 

- homilia wygłoszona przez Księdza Biskupa Szymona Stułkowskiego; 

- koncert kolędowy zespołu „Dzieci Betlejemka Szamotuły”; 

Z wyrazami szacunku 

Ks. Łukasz Łukasik 

Zastępca Dyrektora  Caritas Archidiecezji Poznańskie

  • Msze Święte
  • KONTAKT
  • Spowiedź

Msze święte i nabożeństwa

w niedziele i święta:
8.00 9.30 11.00 12.15 17.00 18:30 21:00
11.00 Msza Św. rodzinna
16.30 Nieszpory (w roku szkolnym)
16.00 Gorzkie żale (Wielki Post)
17.00: Msza św. trydencka
18.30: Msza św. dla młodzieży.
Msze św. w tygodniu:

Czytaj więcej

Parafia Maryi Królowej w Poznaniu

Biuro parafialne CZYNNE:
pon.-pt. godz. 9.00-11.00
godz. 16.00 - 18.00 (dyżur księdza)
w lipcu tylko od 16.00 - 18.00
ul. Rynek Wildecki 4
61-558 Poznań
tel: (+48) 61 8331590
mail: parmwild (małpka) archpoznan.pl

Czytaj więcej

Spowiedź sakrament pokuty

codziennie w czasie
każdej Mszy świętej i od 11.30
czwartek 17.00-18.00
soboty - od godz. 17.00- 18.00
i po wcześniejszym umówieniu.
Jak się dobrze przygotować do spowiedzi?
Jak zrobić dobry rachunek sumienia?
Link poniżej.

Czytaj więcej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem