W tym tygodniu w liturgii:
- we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu; - w piątek św. Jana Bosko
- w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Idąc w przyszłą niedziele do kościoła zabierzmy ze sobą świece

2. W sobotę kolejna pierwsza sobota miesiąca. Przeżyjmy ją w duchu wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi świętej od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00. O 11:30 nabożeństwo różańcowe.
O 12:00 Msza Święta z medytację różańcową.

3. Spotkania grup duszpasterskich:
- duszpasterstwo akademickie zaprasza w poniedziałek o 19:30
- parafialny Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę o 10:00
- Żywy Różaniec ma spotkanie w sobotę po Mszy Świętej o 12:00

4. Caritas parafialna od jutra organizuje półkolonie dla dzieci. Nie ma opłat za uczestnictwo. Dzieło to można wesprzeć składając ofiary do skarbony św. Antoniego.

5. Dziękujemy za ofiary składane w naszym kościele, w czasie kolędy i wpłacane na konto bankowe parafii. Dzisiaj, jak to zapowiadaliśmy w naszej archidiecezji zbiórka do puszek na radio Emaus. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych składka do puszek na utrzymanie klasztorów kontemplacyjnych.

6..Przed nami ostatni tydzień kolędy. Ksiądz Proboszcz pragnie odwiedzić parafian z ul. 28 Czerwca. Plan kolędy: