Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W czwartek zapraszamy na 18:00 na adorację w intencji kapłanów i nowych powołań. 

2. W tym tygodniu w liturgii: 

- zapraszamy na nieszpory o godz. 16:30, dzisiaj i w kolejne niedziele

- wtorek 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to światowy dzień chorych. Bardzo zachęcamy parafian do uczynków miłosierdzia względem chorych: do odwiedzin, konkretnej pomocy, napisania listu, telefonu, modlitwy. W naszym kościele dzień chorych będziemy przeżywali w łączności z nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej we wrześniu. Dla uczczenia Matki Bożej z Lourdes zaśpiewamy po Mszy Świętej pieśń: Po górach, dolinach

- w piątek, 14 lutego przypada święto św. Cyryla i Metodego, współpatronów Europy 

3. Spotkania grup duszpasterskich:

- duszpasterstwo akademickie zaprasza studentów w poniedziałek na 19:30

- Klub Seniora zaprasza w środę na godz. 10:00

- duszpasterstwo mężczyzn zaprasza w środę na wieczorną Mszę Świętą i spotkanie po niej

- oaza dorosłych zaprasza w środę o 19:30 w domu parafialnym

- zbiórka dla ministrantów będzie w sobotę o 9:00

- młodzież, która ma przystąpić do sakramentu bierzmowania 5 marca, ma spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 18:30

4. Nasze parafialne przedszkole św. Aniołów Stróżów organizuje koncert charytatywny 21 lutego o 18:00. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na rozwój przedszkola i założenie żłobka parafialnego. Bilety – cegiełki do nabycie w przedszkolu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Więcej informacji na plakatach.

5. W ostatnim czasie zmarli nasi parafianie: Franciszek Filipek, Alina Gajewy, Sławomir Sąsiadek, Krystyna Krzyżaniak, Janina Pernet, Jacek Błaszczak, Henryk Parysek. Niech Bóg da im udział w szczęściu wiecznym. 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na inwestycje parafialne i wszelkie wsparcie finansowe naszej parafii. Dziękujemy za złożone dary – prześcieradła na misje, które zbierało w minionym tygodniu Koło Misyjne.