Dzisiaj i w przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o 15:30. Nie będzie już sobotniej Mszy Świętej o 19:30. Nie będzie też rozdzielana Komunia Święta poza Mszami Świętymi. Tych, którzy nie zdołają przyjść do kościoła dzisiaj, bardzo prosimy, by uczestniczyli we Mszy Świętej w dni powszednie. Transmisja Mszy Świętych przez parafialny Facebook dzisiaj o 12:15 i 17:00. 

 

Trwa Maryjny miesiąc maj. Wielu parafian odprawia indywidualne rekolekcje, których celem jest osobiste oddanie się Matce Bożej. Codziennie w czasie nabożeństw majowych o 20:30, które transmitujemy przez parafialny Facebook, krótka nauka rekolekcyjna. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

W tym tygodniu w liturgii: 

- trwa w całym Kościele nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zachęcamy do włączania się w nią osobistą modlitwą

- w przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msza Święta wigilii tej uroczystości z rozbudowaną liturgią słowa w sobotę o 18:30

- we wtorek wspomnienie św. Filipa Neri, w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej 

Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00 i od poniedziałku do piątku od 19:00 do 20:15.

Z radością informujemy, że wyświęcony na kapłana ks. Tomasz Pawelec odprawi w naszym kościele jedną ze swoich pierwszych Mszy Świętych w przyszłą niedzielę o 12:15. 

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe na utrzymanie parafii. Jedynym dochodem naszej parafii są ofiary składane przez wiernych. Kontynuujemy prace remontowe, tak by powstał parafialny żłobek i byśmy mogli rozszerzyć przedszkole. Zewnętrzne prace domu po byłym Urzędzie Skarbowym – wymiana dachówki i tynkowanie nie obciążają finansowo parafii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem