W Dzień Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom i Gościom, by mimo trudności jakie przeżywamy, zachowali pokój i radość serca darowane nam przez Chrystusa. Wesołych Świąt! Szczęść Boże!

Dzisiaj i jutro i w niedzielę wszystkie Msze Święte, jak w każdą niedzielę, także o 15:00 i 17:00.

W liturgii: jutro święto św. Szczepana męczennika, w niedzielę święto Świętej Rodziny z Nazaretu.

Dzieci zapraszamy na śpiew kolęd przy żłóbku od poniedziałku do środę o 11:00. Już dzisiaj zapraszamy na rodzinny koncert chórku we wtorek, 5 stycznia o 16:00.

Transmisje Mszy Świętych z naszego kościoła: w II Święto o 12:15 i 15:00, w niedzielę 27.12 o 11:00, 12:15 i 15:00.

Bóg zapłać za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe na potrzeby naszej parafii. Wpłaty na konto są podstawą odliczeń podatkowych. Jutro, w II dzień świąt, składka ze Mszy Świętych będzie przeznaczona na koszty, jakie Kościół ponosi w utrzymaniu Wydziału Teologicznego naszego Uniwersytetu i na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

W zakrystii można nabyć nowy numer Miłujcie się! i Przewodnik Katolicki.

Więcej ogłoszeń będzie w niedzielę, są już umieszczone na stronie internetowej parafii na tablicy ogłoszeń.