Dzisiaj wszystkie Msze Święte, jak w każdą niedzielę, także o 15:00 i 17:00. Dzisiaj transmisje Mszy Świętych z naszego kościoła: o 11:00, 12:15 i 15:00. 

 

W liturgii: jutro święto Świętych Młodzianków Męczenników, w czwartek św. Sylwestra.  

Dzieci zapraszamy na śpiew kolęd przy żłóbku od poniedziałku do środę o 11:00. Już dzisiaj zapraszamy na rodzinny koncert chórku we wtorek, 5 stycznia o 16:00. 

W piątek, pierwszy dzień roku 2021, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte z uroczystości będą w czwartek o 16:00 i 17:00 i w piątek, jak w każdą niedzielę. W czwartek o 16:00 Msza Święta za zmarłych w kończącym się roku parafian – zapraszamy rodziny zmarłych. O 17:00 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku i po niej nabożeństwo eucharystyczne. Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się nie będzie Mszy Świętej o 18:30.

W sobotę, pierwszą w miesiącu, od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00 sakrament pokuty. O 11:30 nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową, po niej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

Niestety, z powodu epidemii nie może się w tym roku odbyć kolęda w tradycyjnej formie. Jeśli ustaną ograniczenia, chętnie odwiedzimy Parafian w terminie późniejszym. Do wszystkich domów, które nas przyjęły w minionych latach doślemy książeczkę kolędową i nowy numer naszego parafialnego pisma „Maryjna Wspólnota”.

W poniedziałek, 4 stycznia otwieramy żłobek parafialny. Zapisy dzieci przyjmuje przedszkole. To wielkie dzieło, które ma służyć rodzinom i dzieciom, niech Bóg je błogosławi, niech strzegą go Aniołowie Stróżowie! Składamy podziękowanie, wszystkim, który ofiarami i pracą wspierają to dzieło!     

Od stycznia nie będzie w naszym kościele Mszy Świętych w dni powszednie o 8:00. Będą Msze Święte o 7:00, 12:00 i 18:30. 

Bóg zapłać za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe na potrzeby naszej parafii. Wpłaty na konto są podstawą odliczeń podatkowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem