Po ogłoszeniach zostanie odmówiona modlitwa poświęcenia naszych mieszkań. Nie możemy w tym roku odbyć kolędy w tradycyjnej formie. Do wszystkich mieszkań, w które w minionych latach przyjmowały księdza rozesłaliśmy książeczkę kolędową i numer naszego parafialnego pisma „Maryjna Wspólnota”.

 

Kto ich nie otrzymał będzie mógł odebrać przy drzwiach do zakrystii. Dotyczy to także tych, którzy nie mieszkają na terenie naszej parafii. „Maryjną Wspólnotę” można też zabrać ze stolika pod chórem. Jeśli ktoś niedawno sprowadził się do naszej parafii może prosić księdza o poświęcenie swojego mieszkania. Prosimy o kontakt po Mszy Świętej. Zachęcamy by poświęcić swoje mieszkanie po powrocie do domu. Wodę święconą można zabierać ze specjalnego pojemnika wystawionego przy obrazie św. Józefa.  

Dzisiaj Msze Święte będą jak w każdą niedzielę, także dodatkowa o 15:00. Transmisje o 11:00, 12:15 i 15:00. 

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Święta o 9:30 małżeństwa obchodzące w tym roku kalendarzowym 50 rocznicę ślubu, a na 12:15 małżeństwa obchodzące 25 rocznicę sakramentu małżeństwa. Na każdej Mszy Świętej będzie specjalne kazanie i błogosławieństwo dla małżeństw. 

Najlepsza okazja do sakramentu pokuty jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. 

Można zapisywać dzieci do parafialnego żłobka. Przyjmujemy dzieci od roczku do dwóch i pół lat. Opłata miesięczna wynosi 190 zł. Informacje i zapisy w parafialnym przedszkolu. 

Z całego serca dziękujemy za ofiary składane w kościele, wpłacane na konto, także kolędowe, składane w kopertach. W trudnych czasach małej ilości wiernych obecnych w kościele, każda ofiara jest pomocą. Niech Bóg wynagrodzi i wielokroć wróci każdy dar.