Od  wielu lat przy naszej parafii funkcjonuje przedszkole im. Św. Aniołów Stróżów, zajmuje drugie piętro domu parafialnego.

1. Przedszkole parafialne jest placówką niepubliczną, zarejestrowaną w Wydziale Oświaty. Realizujemy Podstawę programową Wychowania Przedszkolnego oraz program "Zanim będę uczniem”.
  2. Wszyscy nauczyciele posiadają wyższe studia magisterskie, z przygotowaniem pedagogicznym.
  3. Przedszkole jest czynne od 7.00 do 17.00, z możliwością zapisania dziecka na krótszy pobyt.
  4. Współpracujemy z logopedą, psychologiem, poradnią pedagogiczno- psychologiczna na Dębcu.
  5. W  przedszkolu działa poradnia pedagogiczna. Można się do niej umówić w każdą środę od 15.30.
  6. Rodzice nie płacą za zajęcia dodatkowe: religię, angielski, rytmikę, "Klub pięciolatka”, koncerty "PRO SINFONIKI”, wycieczki itp.
  7. Gwarantujemy rodzinną atmosferę, współpracę z rodzicami i formacje dla matek i ojców.
  8. Pięciolatki objęte są obowiązkiem rocznego przygotowania szkolnego w zerówce, pracują z podręcznikami dostosowanymi do programu "Zanim będę uczniem”.

Można jeszcze zapisać dziecko na naszego przedszkola:

1. Należy pobrać KARTĘ ZGŁOSZENIA z przedszkola.
2. Wypełnić ją w domu.
3. Umówić się z dyrektorem przedszkola na rozmowę i złożenie Karty.

Przedszkole im. Aniołów Stróżów
parafii Maryi Królowej
ul Rynek Wilecki 4
Poznań

telefon: 61- 833 68 71
adres e-mail: aniol.stroz.przedszkole (małpka) gmail.com

UWAGA! Działa już nowa strona internetowa przedszkola!

Przedszkole ma też stronę na facebooku - wejdź i polub by być na bieżąco z nowościami i fotorelacjami z wydarzeń przedszkolnych.

www.facebook.com/przedszkoleaniolowpoznan