Przy naszej parafii działają rady: duszpasterska i ekonomiczna. Ich celem jest wsparcie duszpasterzy w podejmowaniu decyzji i planów duszpasterskich i ekonomicznych.

Rady te są formą kolegialności wspólnoty kościoła jaką także jest parafia. Odpowiedzialność w kościele jest jednoosobowa: papieża za cały kościół, biskupa za diecezję i proboszcza za parafię. Wierzymy, że Duch Święty oddziałuje swoją łaską także na świeckich, którzy tworzą wspólnotę kościelną. Statuty rad są określone przez synod naszej archidiecezji.

W nowej kadencji, która rozpoczyna się w tym miesiącu do Rady Duszpasterskiej należą:

Ks. proboszcz Marcin Węcławski, ks. Wikariusz Tadeusz Baranowski, ks. Maciej Kubiak, Marzena Matkowska, Tomasz Matkowski – Domowy Kościół, Oaza Dzieci Bożych, Emilia Grzybowska – duszpasterstwo młodzieży, Aneta Bugajewska – chór parafialny, Joanna Krauze – Koło Misyjne, Beata Nadolna – dyrektorka przedszkola parafialnego, Marcin Piekut – chórek dziecięcy, Leon Napierała – prezes ministrantów, Malwinga Marcinkowska - Cichocka – katechiści, Anna Józefek – Żywy Różaniec, Faustyna Goc – Caritas parafialna.

Radę Ekonomiczną tworzą: ks. proboszcz Marcin Węcławski, Remigiusz Napierała, Aleksandra Kapusta, Marta Kaczmarek i Tomasz Matkowski.

Można drogą elektroniczną lub listem przysłanym do biura parafialnego kierować postulaty czy zapytania do obu rad.   Adres mailowy parafii: parmwild (małpka) archpoznan.pl