W tym tygodniu w liturgii:
- nieszpory dzisiaj o 16:30
- w czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej
- w sobotę wspomnienie św. Marcina, jednocześnie zarazem dzień niepodległości. Msza Święta za Ojczyznę będzie w naszym kościele o godz. 12:00. W tym dniu składka ze Mszy Świętych będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej

2. Codziennie od poniedziałku do piątku o 18:00 różaniec za zmarłych z czytaniem wymienianek. Można jeszcze składać wymienianki specjalne kartki są wyłożone na stoliku pod chórem.

3. Do środy 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej. Kto modli się za zmarłych, sam po śmierci otrzyma wiele pomocy i pociechy.

4. 7 listopada minie 100 lat od tzw. Rewolucji Październikowej. Msza Święta żałobna w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego za ofiary terroru komunistycznego i wynagradzająca za popełnione zbrodnie będzie w naszym kościele we wtorek o 19:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Spotkania grup duszpasterskich:
- Krąg Biblijny w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej
- Duszpasterstwo Akademickie – w poniedziałek, godz. 19:30
- w środę o 11:00 Msza Święta za zmarłych z Klub Seniora
- wszystkich ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9:00
- młodzieży przygotowującej się do bierzmowania przypominamy o spotkaniach formacyjnych, które będą w najbliższym tygodniu w wyznaczonych grupach

6. W przyszłą niedzielę, obchodzimy w Polsce dzień modlitw za chrześcijan prześladowanych.

7. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu, składka ze wszystkich Mszy Świętych będzie na nowe organy. Na stronie internetowej można odnaleźć więcej informacji na temat tej inwestycji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele a także wpłacane na specjalne konto bankowe.