Grupy duszpasterskie

parafii Maryi Królowej w Poznaniu

Koło misyjne jest przeznaczone dla wszystkich  parafian, spotkania odbywają się w ostatni czwartek miesiąca o g. 17.00.
Koło prowadzi spotkania z misjonarzami i misjonarkami, prelekcje dot. pracy  na misjach, wspomaga misje.

Celem Koła Misyjnego jest modlitwa za misje – różaniec misyjny oraz ciągła pomoc materialna misjonarzom przebywającym na misjach. Koło bierze udział w działalności naszej wspólnoty, organizujemy zbiórki rzeczowe, a ofiary przekazujemy na rzecz zgromadzeń zakonnych i misyjnych, fundacji oraz osób świeckich. Spotkania odbywają się ostatni czwartek  miesiąca g. 17, a w programie spotkań są referaty, informacje o misjach oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi, modlitwa. Koło Misyjne jest dla wszystkich  osób, które pragną pomóc misjonarzom.

Ilustracja pochodzi ze strony facebookowej Misji Kamerun, zapraszamy do odwiedzenia.

Grupy duszpasterskie przegląd

  • Domyślnie
  • Tytuł
  • Data
  • Losowo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem