Nieszpory dzisiaj i w następną niedzielę o 16:30. Nieszpory to modlitwa Kościoła, modlitwa psalmów i Magnificat, która razem z Maryją i Świętymi uwielbia Trójcę Świętą.

Zapraszamy w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej do 20:00, na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i nowych powołań.

Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.

We wtorek przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Jednocześnie w tym dniu przypada wspomnienie św. Walentego w naszej tradycji patrona chorych psychicznie, w kulturze anglo-amerykańskiej patrona zakochanych.

Spotkania grup duszpasterskich:

- krąg biblijny zaprasza wszystkich, pragnących lepiej poznawać Pismo Święte w poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej

- Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00

- Oaza Dzieci Bożych w czwartek, o 17:30

- młodzież ks. wik. Tadeusz zaprasza w piątek, po wieczornej Mszy Świętej

Dzieci przed I Komunią Świętą i ich rodziców zapraszamy na Msze Święte w każdą sobotę o 16:00.

Rodziców nowonarodzonych dzieci prosimy, by nie odkładali sakramentu chrztu świętego. Dzieci należy ochrzcić w ciągu miesiąca od urodzenia. Nie odmawiajmy dziecku łask, jakie płyną z tego sakramentu.

Caritas Archidiecezji organizuje 18 lutego tzw. „Białą sobotę” – darmowe konsultacje medyczne. Więcej informacji na plakacie.

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na spłatę długu za zakup pomieszczeń  w których urządziliśmy żłobek, nowy oddział przedszkola i klub seniora. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto parafialne. Niech Bóg wynagrodzi każde materialne wsparcie naszej parafii. Dzisiaj zgodnie z apelem Księdza Arcybiskupa dodatkowa składka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.