W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii niedzielę małżeństw.

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych Mszach świętych:
- małżeństwa obchodzące 5, 10, 15 i 20 rocznicę w niedzielę o 11:00
- małżeństwa obchodzące 25, 50 rocznicę ślubu na 12:15
- małżeństwa obchodzące 30, 35 rocznicę ślubu w sobotę na 18:30
- małżeństwa obchodzące 40, 45, 55 i 60 rocznicę ślubu w niedzielę na 9:30
Zapraszamy do udziału we Mszach Świętych całe rodziny. Okazja do sakramentu pokuty będzie w sobotę od 11:00 do 12:15.
2. Młodzieżowy zespół muzyczny zaprasza na koncert kolęd dzisiaj, o 19:20.
3. Spotkania opłatkowe: Klub Seniora w środę o 10:00, Koło Misyjne w sobotę o 10.
4. W sobotę, o 11:30 nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową, po niej spotkanie Żywego Różańca.
5. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka na inwestycje parafialne.
Przygotowujemy konieczny remont tarcz zegara na wieży kościoła. Musimy też podjąć remont piwnicy i fundamentów kościoła. Po remoncie ul. Wierzbięcice woda zaczęła zalewać piwnice pod zakrystią. Na ten cel przeznaczamy także tegoroczne ofiary kolędowe. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele czy w czasie kolędy, także za wpłaty na konto parafialne.
6. Trwa kolęda, ważne dzieło duszpasterskie. Jak wielkim darem rodzin jest błogosławieństwo Boże udzielone przez kapłana w naszych mieszkaniach! Nie lekceważmy tego daru. Upominkiem kolędowym w tym roku jest książeczka autorstwa ks. Proboszcza Uczestniczę we wspólnocie Kościoła. Kolęda rozpoczyna się w soboty i niedziele o 15:00, w dni powszednie o 17:00. Ks. Proboszcz planuje odwiedzić parafian z ulic: św. Jerzego i Wierzbięcic od numeru 13. Plan kolędy.