Dla rodziców i dziadków:

1. Dzieci z przedszkoli, zerówek i klas 1, 2,  poniedziałek 9 września 2019 „Chłopiec, czy dziewczynka?” - Beata Nadolna, pedagog

Kiedy rodzice spodziewają się dziecka, nie mogą się doczekać, czy okaże się ono chłopcem, czy dziewczynką. Zapytani, co by woleli: córkę czy syna, często odpowiadają, że to nieważne, a liczy się to, aby dziecko było zdrowe. Jednak mamy inne oczekiwania wobec chłopców i inne wobec dziewczynek. Czy stosujemy w wychowaniu synów i córek te same metody wychowawcze? Jak płeć determinuje zachowania?
Czy to prawda, że ,,chłopaki nie płaczą” (jak mówią słowa popularnej piosenki), a dziewczynki to beksy? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na spotkaniu. Zapraszam ojców i matki!

Beata Nadolna

2. Dzieci klas 4, 5, 6, 7, 8 i starszych, środa 11 września 2019 „Męskość i kobiecość darem Bożym” - Bogna Białecka, psycholog

Jak do tego daru przygotować dorastające dzieci? Jak rodzice mogą pomóc nastolatkowi/nastolatce prawdziwie pokochać siebie, polubić budzącą się kobiecość, męskość? Jak nastolatkowie widzą płeć przeciwną i co na to wpływa? Czy kultura, internet, rówieśnicy mają decydujący wpływ na nasze dzieci? Co mogą rodzice? Jestem żoną, matką, psychologiem, autorką książek dla rodziców, redaktor naczelną portalu dla nastolatków pytam.edu.pl oraz portalu rodzice.co, prezesem Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii. Zapraszam ojców i matki!

Bogna Białecka

Spotkania będą w kościele 19:30

Spotkanie dla rodziców przed I Komunią Świętą:
dzieci z przedszkoli, klas 2 i 3, we wtorek 10 września 2019 godz. 8:30 (dom parafialny) i 19:30 (kościół)

W czasie spotkania wieczornego organizujemy opiekę nad dziećmi. Msza Święta na rozpoczęcie przygotowania do I Komunii Świętej odbędzie się w sobotę, 14 września o 16:00. Zapraszam!

Ksiądz Proboszcz

WARTO PRZYJŚĆ !

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem