Zaczął się październik, miesiąc Różańca świętego. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych: od poniedziałku do piątku dla dzieci o 17:30, dla ogółu parafian po Mszy Świętej wieczornej. Za tydzień ostatni w tym roku dzień fatimski. Nabożeństwo fatimskie nie będzie w niedzielę 13.10, ale w sobotę o 17:30. Zapraszamy do udziału. W tym roku na prośbę Ojca Świętego módlmy się na różańcu za misje.  

2. Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty zwłaszcza w soboty od 17:00 do 18:00. W niedziele nie powinno się łączyć sakramentu pokuty z Mszą Świętą. W każdy czwartek od 18:00 do 18:30 adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań. 

3. Nieszpory dzisiaj o 16:30. Jutro wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.  W sobotę przypada święto Rocznicy Poświecenia Katedry Poznańskiej.  

4. Spotkania grup duszpasterskich: 

- Klub Seniora zaprasza starszych w środę. Szczegóły na tablicach ogłoszeń

- Oaza dla dorosłych w środę o 19:30 w kościele

- próba chóru parafialnego w piątek o 19:30

- ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie integracyjne w najbliższą sobotę na 15:30. Zbiórka pod domem parafialnym 

5. Przedszkole parafialne zaprasza rodziców i dziadków małych dzieci na katechezę: Kim jest Bóg i w co wierzymy? Będzie ona w czwartek o 19:00 w domu parafialnym. Zaproszenia do odbioru pod chórem. 

6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się przy naszej parafii w środę 30.10. Konieczne są wcześniejsze zapisy w biurze parafialnym.

7. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i na Jasną Górę 19/20 października. Jedziemy do Maryi, by Ją zaprosić do naszej parafii.  8 września przyszłego roku będziemy przeżywali nawiedzenie kopii obrazu Jasnogórskiego w naszym kościele. 

8. W przyszłą niedzielę składka ze Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne. Chcemy podjąć trudne dzieło założenia żłobka i rozszerzenia parafialnego przedszkola. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary, także te wpłacane na specjalne konto parafii. Za tydzień w całej Polsce będzie także dodatkowa składka do puszek na „Dzieło trzeciego Tysiąclecia” – fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży. 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem