1. W tym tygodniu w liturgii:

- nieszpory dzisiaj o 16:30

- we wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

- w piątek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia

- w przyszłą niedzielę światowa niedziela misyjna

 

2. Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W niedzielę prosimy przystępować do spowiedzi w sytuacjach wyjątkowych. 

3. W październiku zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych: od poniedziałku do piątku dla ogółu parafian po Mszy Świętej wieczornej; dla dzieci
o 17:30; w soboty jedno nabożeństwo o 17:50. Bardzo zachęcamy także do codziennego odmawiania różańca jako wieczornej modlitwy rodzin, czy samotnych sąsiadów. W tym roku módlmy się na różańcu za Kościół, za misje i za naszą Ojczyznę.  

4. Spotkania grup duszpasterskich:

- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00

- Oaza Dorosłych zaprasza w środę na 19:30. Temat spotkania: Misterium Eucharystii 

- chór parafialny zaprasza na próbę w piątek o 19:15

- ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na 9:00

- Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00

5. Serdeczne Bóg zapłać za hojne ofiary złożone dzisiaj na inwestycje parafialne. Dzisiaj po Mszach Świętych w całej Polsce zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży – Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto bankowe naszej parafii. 

6. W najbliższą sobotę wyrusza parafialna pielgrzymka do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i na Jasną Górę. Jako Parafia pragniemy zaprosić Maryję na nawiedzenie, które będziemy przeżywali we wrześniu przyszłego roku. Autokary będą podstawione o 7:00 na ul. Przemysłowej, wyjazd o 7:15. Ks. Proboszcz odprawi Mszę Świętą za wszystkich parafian przed obrazem Matki Bożej w niedzielę o godz. 11:00.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem